Bez práce nejsou koláče

Bez aktivity není možná změna

Možná někdy doufáte, že se něco nějak změní, že stačí jen tak trochu snít, trochu chtít, hlavně nestát proti sobě. Jenomže ono to tak prostě není. Hoooodně důležitá je vaše aktivita, bez ní prostě život není. Tak to je.

Můžete snít, můžete mít v hlavě spoustu nápadů, můžete osnovat své vlastní výstavy obrazů, ale pokud ty obrazy nenakreslíte, tak je ta krása  prostě jen a jen pustý imaginární sen. Nic víc, nic míň.

Mám v hlavě spoustu plánů, třeba ten, že vytvořím Live Academy a že to bude pecka ve vzdělávání on-line, bez potřeby někam se přesouvat, hezky v klídku vašeho domácího pohodlí. Jenomže zatím mám tento projekt na papíře, v hlavě, ale zatím nikde fyzicky není. Dokud nesednu, nenapíšu, nenatočím, nenamluvím, tak to prostě je.

Nezoufejte, není to tak těžké. Je fain vědět, jak na to, je fain znát své schopnosti a možnosti. Je výhra, že na to nejste sami, ale pořád platí, že potřebujete být aktivní.

Pracuji tak, že prostě neřeším, jestli se mi chce, nebo nechce, prostě jdu a udělám to. Hodně krát jsem to zmiňovala ve svých videích, hodně krát jsem to říkala na seminářích.

Chce to odvahu a radost z tvoření a to vám ve vašem tvoření podporuji.

Láskou Jarka

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nadpis formuláře

    Text formuláře

  • Kategorie