Proč uzdravuji firmy

Práce jako koníček?           shops-1014039_1920

Většina z nás pracovala, nebo pracuje mnoho hodin denně. Úsilí věnované naší práci chceme korunovat úspěchem. Vypadá to, jako by se občas proti nám celý svět spikl, nedaří se. Stává se, že máme hodně možností na výběr a nevíme, která je ta správná. Děje se to, že se neumíme rozhodnout a když se věci nedaří, potom si své rozhodnutí umíme opravdu úžasně vyčítat.

Znám tyto situace!

Sama jsem si prošla zkušenostmi, kdy se mi prostě nedařilo a já jsem vůbec netušila PROČ. Chtěla jsem být úspěšnou, ale ať jsem dělala, co jsem dělala, stejně by nad výsledky mé snahy plakalo srdce. Musela jsem v životě udělat spoustu JO-AHA, ale výsledek stál za to.

Dnes vím, jak vnímat správné rozhodnutí a také vím, v čem je zakopaný pes, když se nedaří. Umím vnímat hrozící nebezpečí a také vím, kdy stojím ve strachu z neúspěchu.

Pomáhám firmám.

Pomáhám  firmám velkým i těm nejmenším. Musím říct, že je vidět obrovský nárůst úspěchu u těch, kteří se rozhodl pro mou pomoc a komunikují se mnou při svých rozhodováních. I tam, kde se zdála situace bezvýchodná se okolnosti vyvíjejí tak, jak se dřív zdálo nemožné. Dokonce se objevují ještě lepší možnosti, než si kdo dokázal vůbec představit.

Je skvělý pocit, když vám přijdou výsledky.

Máme uzávěrky roku loňského, a opravdu se nemám za co stydět. Během dvou let z minusových čísel k velkému zisku, u jiné zase jsou úspěchy v jednání pro její budování pro příští čas. Jediné, co je potřeba při této spolupráci je právě ta spolupráce. Bez ní to prostě nejde!

Jedna recenze přišla právě dnes a tak se o tu radost s vámi podělím“o))

Projekt AMIDA

V programu Ozdravování firem Jarušky jsme s manželem asi 3 měsíce. Předtím jsme se už asi tři čtvrtě roku snažili založit relaxační centrum, ale projekt nám dost zadrhával. Úvěr byl v nedohlednu, na hygieně někam zašantročili naší dokumentaci a nikdo nic nedělal. Muž byl naštvaný na všechny a já jela z nějaké setrvačnosti. Pak jsme pochopili, že bez zásahů zvenčí to prostě nedáme a začli spolupracovat s Jarkou. A věci se pomalu rozhýbaly. Nemůžeme- li si vybrat mezi firmami, bankami, tím, kdo by nám mohl vytvořit logo, Jarka nám poradí na koho se obrátit, nebo naopak řekne, s kým bychom ztráceli čas. Než jdeme jednat na úřady, do bank, s budoucími spolupracovníky apod., vše pročistí a my víme, že výsledek bude pro danou chvíli ten nejlepší možný. A v neposlední řadě z nás samotných sundává strach – strach z neúspěchu, ze zadlužení, z toho, že to „zase“ špatně dopadne a učí nás se nad naším dílem radovat. Tak se po třech měsících stalo, že jsme konečně získali úvěr, stavební  řízení  je zase v plném proudu a chýlí se ke zdárnému konci a začínáme se s lidmi kolem nás těšit, až bude hotovo a centrum poběží. A nejlepší je, že vše vychází z pravdy a lásky, tam není místo pro manipulaci.

 Adéla

 

Mějte krásný čas..

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nadpis formuláře

    Text formuláře

  • Kategorie